Переваги витяжки Eleyus

Витяжка ELEYUS Storm 380 60 IS

Незалежно від того, як часто ви готуєте, витяжка стане необхідною технікою для кухні. Вона запроваджує виникнення грибка та плісняви, забезпечує провітрювання в процесі приготування їжі, витягуючи запахи та пару. Особливо це потрібно зимою, коли можливості відкрити вікна немає.

Переваги витяжки Eleyus

Чому саме витяжка Eleyus

Виробників побутової техніки багато, тому вибрати потрібну модель іноді важко. Але витяжка Eleyus в Алло напевно задовольнить усі ваші потреби. Компанія-виробник спеціалізується на вентиляції, тому пропонує якісну продукцію різних напрямів та типів:

 • вбудована;
 • телескопічна;
 • плоска;
 • похила;
 • Т-подібна;
 • купольна.

Переваги витяжки Eleyus .

Витяжка Eleyus Focus 1000 60 BL

Використовуючи фільтри, ви можете віддати перевагу одному зі способів керування приладом: кнопки, сенсор або пульт ДУ. Також важливо ретельно підібрати матеріал корпусу, щоб полегшити миття та чистку витяжки:

 • загартоване скло;
 • метал;
 • метал і скло;
 • нержавіюча сталь;
 • нержавіюча сталь і скло.

Кожний варіант має свої переваги. Але для когось потрібні більша екологічність та гігієна, іншим важливіші стиль і компактність. При цьому кожна модель потужна та може якісно обслуговувати приміщення певної площі. Тому прорахуйте всі необхідні параметри, щоб не помилитися з вибором.

Витяжка ELEYUS Bora 1000

Переваги використання витяжки Eleyus

Під час вибору конкретної витяжки слід враховувати свої вподобання, а також особливості кухні та бюджет. Корисно ознайомитися з відгуками та рейтингами різних моделей, щоб вибрати найкращий для себе варіант. Асортимент техніки від компанії Eleyus має такі переваги:

 1. Різноманітність. Це дозволяє вибрати потрібну техніку залежно від дизайну кухні.
 2. Низький рівень шуму завдяки тихим вентиляторам. Це забезпечує комфортніші умови для процесу приготування їжі.
 3. Простота обслуговування. Вона досягається знімними фільтрами, які можна мити або змінювати.
 4. Довговічність. Забезпечуєтся якісними матеріалами. Однак вони потребують правильного догляду та регулярної чистки.
 5. Різноманітність типів освітлення: від LED та галогенних ламп до приладів із розжарювальним елементом та світлодіодами. Багато моделей мають регулювання інтенсивності та яскравості світла.

Чому саме витяжка Eleyus?

Сучасні додаткові функції та програми допомагають максимально зручно використовувати обладнання. Так, автоматичне відключення або таймер вимикають техніку в потрібний момент. Інтенсивний або турборежим підійдуть для ефективного втягування різких запахів, а периметральне всмоктування та індикатор диму позбавлять від хмари гарячої пари.

Витяжка Eleyus Storm G 1200 LED SMD 60 BL

Вибираючи витяжку, треба все передбачити та знайти саме той варіант, що буде оптимальним для вас. Не забувайте, що вбудований пристрій повинен ідеально підходити до відведеної шафи, а потім зверніть увагу на потужність і додаткові функції.

DecorateMe logo Опубликовано Обновлено .