Материалы

Шпалери під мармур — красиві та різноманітні вироби до спальні, кухні та коридору

22 Авг 2022
Елена Зарубина
Фотошпалери «Білий мармур», арт u12410 від Uwalls Фотошпалери «Білий і синій мармур», арт u04202 від Uwalls Фотошпалери «Мармуровий пейзаж», арт u02727 від Uwalls

Якщо хочеться прекрасного, але не за ціною космічного корабля Ілона Маска, варто придивитися до гідних імітацій у вигляді шпалер під мармур. Втілити мрію і прикрасити будинок з мінімальними витратами реально за допомогою доступних за ціною, красивих, стильних полотен від Uwalls

7 порад при виборі покриття для підлоги

08 Авг 2022
Елена Зарубина
Ламинат в гостиной Ламинат в студии Ламинат в гостиной.

Зробити ремонт і потім не переробляти його кожні півроку? Гарна, добротна підлога, але за прийнятні гроші? Реально та доступно!

Жалюзі: сучасні тенденції оформлення вікон і не тільки

09 Май 2022
Елена Зарубина
Жалюзі з натурального дерева Горизонтальні стандартні жалюзі Вертикальні жалюзі нейтрального еко кольору

Как не ошибиться при выборе цвета краски?

30 Дек 2021
Елена Зарубина
NCS – обширный каталог цветов Правила выбора цвета краски. Архитектор - дизайнер интерьера НАТАЛЬЯ ПОЛЯКОВА Правила выбора цвета краски. АРХИТЕКТОР - ДИЗАЙНЕР ИНТЕРЬЕРА НАТАЛЬЯ ПОЛЯКОВА

Как выбрать подходящий оттенок, как подобрать краску в тон? Несколько способов подбора цвета краски для интерьера. Примеры цветных интерьеров в реализованных проектах дизайнера!

Обшивка балкона вагонкой: выбираем материал отделки

21 Ноя 2021
Елена Зарубина
Вагонка на балконе: идеи дизайна Крашенная вагонка на балконе Отделка балкона вагонкой

Наши друзья из компании Линия окон, расскажут сегодня про обшивку балкона вагонкой. Особенности материала отделки. Где лучше заказать обшивку балкона вагонкой?

Де використовуються металеві круглі труби?

24 Окт 2021
Елена Зарубина
Прокладка електричної проводки. Прокладка електричної проводки Сфери застосування металевих круглих труб

Через співвідношення якості та ціни металеві труби - популярний матеріал для будівництва. Є можливість обирати товщину та довжину труби для тої чи іншої мети. Металеві конструкції, спроектовані за допомогою круглих труб, слугують довше та не схильні до передчасного зносу.

Лаки, краски! Краски, лаки!

24 Сен 2021
Елена Зарубина
COLORTEX Лазурь для древесины Краска структурная S 130 Kompozit эмаль алкидная Снежно-белая

У наші дні на українському ринку так багато різних фарб, емалей, шпаклівок і ґрунтовок, що часом важко розібратися і вибрати із запропонованого асортименту саме той продукт, який потрібен. Всі лакофарбові матеріали можна розділити на кілька підвидів: фарбу, лак або емаль.

Стоит ли использовать профнастил для обустройства кровли

14 Сен 2021
Елена Зарубина
Профнастил для обустройства кровли. Преимущества кровельного профнастила Кровельный профнастил.

В процессе реставрации или возведения дома часто возникает вопрос о выборе материала для крыши. Строительный рынок предлагает потребителям множество разновидностей продукции. Это и вызывает трудности при выборе.

Строительство кирпичного дома: важные нюансы

04 Авг 2021
Елена Зарубина
Кирпич облицовочный для наружных стен зданий, ограждений, заборов. Современный кирпичный дом в Сеуле Строительство кирпичного дома: важные нюансы

Кирпич самый популярный материал для строительства объектов любой сложности. Он обладает рядом преимуществ перед остальными материалами.