Тенденції в оздобленні інтер'єру плиткою

Плитка Paradyz Tammi Naturale Gres від "Alfa-deluxe"

Тенденції в оздобленні інтер'єру змінюють одна одну, популярними стають нові матеріали та їх поєднання. Що актуально сьогодні і як оформляють інтер'єри дизайнери?

1. Імітація натуральних матеріалів

Плитка з імітацією дерева, каменю, металу та бетону, керамограніт під дерево залишаються у тренді. Ці дизайни дозволяють створити натуральний та органічний вигляд в інтер'єрі без використання справжніх матеріалів.

2. Великі формати

Плитка великих форматів (наприклад, 60x60 см і більше) стає все більш популярною. Вона створює чисті та мінімалістичні поверхні, з меншою кількістю швів, надаючи інтер'єру сучасного вигляду.

3. Мармурові та теракотові текстури

Мармурові та теракотові ефекти на керамічній плитці надають природної краси інтер'єру та виглядають дуже благородно. Ці текстури можна використовувати як у кухонних фартухах, так і у ванних кімнатах.

Плитка великих форматів: тенденції в оздобленні інтер'єру

Тенденції в оздобленні інтер'єру плиткою: великі формати

4. Тривимірні плитки

Керамічна плитка з об'ємними малюнками та текстурами надає інтер'єру глибини та робить його цікавим. Це можуть бути як тривимірні геометричні візерунки, так і імітація об'ємних декоративних елементів.

5. Геометричні візерунки

Плитка з геометричними візерунками та абстрактними малюнками стає популярною при створенні сучасних та стильних інтер'єрів. У такому дизайні відчувається характер та експресивність.

6. Колірні акценти

Використання плитки яскравого та незвичайного забарвлення (наприклад, змішаними блакитними та зеленими відтінками) для створення акцентів в інтер'єрі.

7. Мармур та латунь

Ці розкішні матеріали у поєднанні з керамічною плиткою створюють дорогі та розкішні інтер'єри.

Колірні акценти

Тенденції в оздобленні інтер'єру та екстер'єру плиткою

Плитка з імітацією дерева .

Плитка з імітацією дерева

Керамічна плитка, що імітує поверхню деревини, популярна з багатьох причин:

 • Природність – плитка з імітацією дерева створює натуральний та теплий зовнішній вигляд, що може додати затишку та комфорту в інтер'єр.
 • Міцність - кераміка міцніша за деревину і більш стійка до зносу, ніж справжнє дерево, легко може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванна кімната або кухня.
 • Різноманітність стилів - плитка з імітацією дерева доступна в різних кольорах та текстурах, що дозволяє вибрати рішення індивідуально під ваш інтер'єр.
 • Легкість догляду - легко чистити та доглядати, не потребує особливої уваги, як справжнє дерево.
 • Застосування - плитку з імітацією дерева можна використовувати для підлоги, стіни та навіть стелі, додаючи стиль та атмосферу в різні приміщення.
 • Екологічність - плитка під дерево зазвичай виготовляється з урахуванням екологічних стандартів і може бути екологічнішим вибором, ніж використання дерева.
 • Великий вибір - на ринку є безліч різних брендів і дизайнів, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для вашого інтер'єру.

Таким чином, плитка з імітацією дерева – це практичне та стильне рішення для нестандартних приміщень, яке може підкреслити оригінальність та теплоту вашого інтер'єру.

Керамограніт з імітацією деревини .

Керамограніт з імітацією деревини: колірні акценти

Керамограніт з імітацією деревини

Керамограніт - це популярний матеріал, що має високу міцність і різноманітність фактур і забарвлень, це робить його привабливим для використання в інтер'єрі та екстер'єрі. Використовувати керамограніт ви зможете і всередині будинку, і на території біля нього. Переваги керамограніту очевидні:

 1. Міцність: керамограніт дуже міцний матеріал. Він стійкий до механічних пошкоджень, подряпин, ударів та зносу. Це робить його ідеальним для підлогових та зовнішніх покриттів.
 2. Водостійкість: керамограніт не вбирає воду, тому підходить для ванних кімнат, кухні та інших вологих приміщень. Він також стійкий до дії ультрафіолету.
 3. Стійкість до різних забруднень, що полегшує догляд. Поверхню можна легко очистити від плям та бруду.
 4. Стійкість до хімічних речовин, що робить його придатним для використання у місцях, де можливий вплив агресивних середовищ.
 5. Морозостійкість: керамограніт може застосовуватися на вулиці та в зонах із суворим кліматом, оскільки він не реагує на заморожування та розморожування.
 6. Різноманітність дизайнів: існує величезна різноманітність кольорів та розмірів керамограніту - це дозволяє вибрати відповідний варіант для різних стилів інтер'єру та екстер'єру.
 7. Екологічність: керамограніт виробляють із натуральних матеріалів та не використовують шкідливі хімічні речовини.
 8. Довговічність: правильно укладений керамограніт може служити довго без втрати якості.
 9. Сумісність з підігрівом: керамограніт можна використовувати з підігрівом підлоги, що робить його комфортним для холодних кліматичних умов.

Важливо: для тривалої служби матеріалу та правильного укладання може знадобитися допомога професіоналів. Тому перед вибором та встановленням керамограніту рекомендуємо звернутися до перевірених магазинів та до досвідчених майстрів.

Керамограніт з імітацією деревини

Поєднання плитки під дерево з іншими матеріалами

Керамигранит для використання в інтер'єрі та екстер'єрі

Поєднання плитки під дерево з іншими матеріалами

Поєднання плитки, що імітує різні породи дерева, з іншими оздоблювальними матеріалами дозволяє створювати цікаві, актуальні інтер'єри. Ось кілька трендових поєднань:

Плитка з імітацією дерева та мармур: поєднання теплих дерев'яних відтінків із розкішним мармуром створює контрастний та теплий інтер'єр. Цей мікс можна використовувати для ванних кімнат, кухні, вітальні.

Плитка з імітацією деревини та метал: поєднання малюнка деревини з металевими акцентами, такими як нержавіюча сталь чи латунь, підкреслить сучасний промисловий стиль в інтер'єрі.

Плитка під дерево + камінь: комбінація дерева та каменю додасть приміщенню натурального та органічного вигляду. Це може підійти для вітальні чи спальні.

Плитка з імітацією дерева зі склом: поєднання скла з текстурою дерева створює цікаві світловідбиваючі ефекти та додає прозорості в інтер'єр. Це підходить для поділу приміщень та створення різних зон.

Плитка з імітацією дерева та бетон: це комбінування створює сучасний індустріальний стиль. Дерево та бетон можуть використовуватись у багатьох сучасних дизайнах.

Плитка під дерево та декоративна плитка: поєднання різних видів плиток дозволяє створювати графічно цікаві візерунки та акценти в інтер'єрі.

Важливо підібрати матеріали з урахуванням загального стилю інтер'єру та ваших уподобань. Такий підхід дизайнери використовують, щоб ваш будинок став унікальним.

З ефектом натуральної деревини та каменю

Плитка з імітацією мармуру та метал

DecorateMe logo Опубликовано Обновлено .