Современные тенденции в мире красок: светлая гостиная

Современные тенденции в мире красок: светлая гостиная
20 Ноя 2023
Елена Зарубина
Как выбрать подходящий оттенок, как подобрать краску в тон? Несколько способов подбора цвета краски для интерьера. Примеры цветных интерьеров в реализованных проектах дизайнера!
Night Watch("Ночной дозор") - модная цветовая тенденция для интерьеров 2019 года по версии PPG Industries. Это насыщенный, роскошный, классический оттенок зеленого цвета, который переносит нас в пышные заросли джунглей и водные глубины океана. Давайте познакомимся с ним поближе!
У наші дні на українському ринку так багато різних фарб, емалей, шпаклівок і ґрунтовок, що часом важко розібратися і вибрати із запропонованого асортименту саме той продукт, який потрібен. Всі лакофарбові матеріали можна розділити на кілька підвидів: фарбу, лак або емаль.
Плануєте дитяче свято або вечірку Хеллоуїн, шкільний проект чи яскраве шоу? Тоді найкращий варіант прикрасити свято — фарба, що світиться в темряві. Вона ефективна при нанесенні на обличчя або тіло, а також може застосовуватися до багатьох інших поверхонь. Популярність фарби, що світиться, росте і набирає обертів. Розберемося, як обрати саме ту, що потрібна вам?